Skip to content

Krytykuję czy oceniam?

Długo zbierałem się , to prawda. Ale wreszcie jest. Światło dzienne (a właściwie patrząc na porę – wieczorne) ujrzał właśnie pierwszy odcinek mojego podcastu „Mądrego nie grzech posłuchać”.

Odsłuchajcie proszę ten premierowy odcinek i zostawcie swoje uwagi w komentarzach. Będę wdzięczny za konstruktywną krytykę, pomysły, życzenia czy pytania. Przyczynicie się tym samym do coraz lepszych, mam nadzieję kolejnych odcinków.

Postaram się nagrywać je regularnie. Aha! Jeśli to nie kłopot, a uznacie, że warto, aby ktoś jeszcze tego posłuchał – nie krępujcie się z udostępnianiem. Ściskam Was!

Do czego możemy posunąć się komentując jakieś zdarzenia w strefie publicznej? Gdzie powinniśmy postawić granicę i ugryźć się w język? A może takie granice nie istnieją, bo inaczej skąd wziąłby się coraz powszechniejszy hejt? O swoich wątpliwościach w tej materii rozmawiam z Arturem Brzezińskim*.


*Artur Brzeziński – psychoterapeuta i life coach. Prowadzi sesje indywidualne i dla par. Pracuje w ujęciu integracyjnym łącząc różne metody pracy w zależności od specyfiki potrzeb i możliwości Pacjentów.Posiada certyfikat specjalisty w zakresie pomocy psychologicznej dla par wydany przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje pod superwizją. Prowadzi blog „Dobre życie” o psychologii pozytywnej na co dzień (http://dobre-zycie.blogspot.com)

Kontakt: tel. 600 970 711 e-mail: artur.brzezinski@live.com 

Published inaudiopodcastsłowem mówionym